Pawłowicz pójdzie w ślady Bonkowskiego? Wszystko przez ten wpis

Kilka dni temu w całej Polsce głośno było o senatorze Waldemarze Bonkowskim, który został zwolniony ze swojej funkcji przez samego prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.

Opublikował on bowiem na facebooku film nazistowski. Prezes partii uznał to za wielką przesadę, a szczególnie w czasach gdy stosunki dyplomatyczne z Izraelem nie są najlepsze.

Według wielu w ślady Bonkowskiego może pójść Krystyna Pawłowicz. Wszystko przez wpis, który posłanka partii rządzącej udostępniła na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

V kolumna w Polsce już bez ograniczeń, czując zewnętrzne wsparcie, atakuje kłamliwie i skrajnie nienawistnie i morderczo 
państwo swego zamieszkania. Państwo, które w swej dobroci pozwoliło im wgramolić się do Sejmu, założyć antypolskie organizacje i media i pozwala jeszcze w swej naiwności bluzgać kłamstwami w polskiej państwowej telewizji do której ta wredna kolumna chodzi tylko po to, by Polsce i Polakom przyłożyć i upokorzyć – czytamy. I dodaje: Ta kolumna, to głównie jakieś resortowe osobniki w polskości nie zakorzenione, nieznające polskiej historii ani tradycji.
Nie wstydzą się przy tym brać pensji od swej „ofiary” za jej przyduszanie i mordowanie.
Czekają niecierpliwie na ŚMIERĆ Polski…
Czy Polska oczyści się kiedyś z tego zdradzieckiego balastu?
Źródło: Facebook Krystyna Pawłowicz

Foto: Facebook Krystyna Pawłowicz