AFERA! Sikorski ostro o spadającej oglądalności „Wiadomości” TVP!

Ogromnie spadająca ilość widzów „Wiadomości” TVP odbiła się szerokim echem w mediach i nie tylko. Cieszy się z tego na pewno opozycja. Radosław Sikorski postanowił jednym ostrym zdaniem skomentować zaistniała sytuację.

Ostatnio informowaliśmy o mega spadającej oglądalności programu informacyjnego od TVP „Wiadomości”. Zostali oni po raz pierwszy w historii wyrzuceni z podium. „Wiadomości” zostały wyprzedzone przez „Wydarzenia” Polsatu, który uplasował się na trzecim miejscu, na drugim miejscu znalazł się „Teleexpress” TVP1, a pierwsze miejsce na podium zajmują „Fakty” TVN-u.

Ludzie zaczynają dostrzegać, że „Wiadomości” stały się tylko tubą propagandowa czego mają totalnie dosyć. Sikorski bardzo ostrym wpisem podsumował sytuację „Wiadomości”. – Suwerenowi kurwizja powoli brzydnie. – napisał. Gdy jeden z czytelników oburzył się i poprosił, aby nie używac wulgarnych słów Sikroski odpowiedział: – A poza tym czy nie uważa Pan, że ten neologizm, Kurski+telewizja, czyli zawłaszczenie instytucji publicznej przez partyjnego pałkarza, oddaje istotę problemu?.
Foto: youtube.com
Źródło: crowdmedia.pl