Waltz bezlitośnie wyśmiała Jakiego! Ten wpis podbija dziś sieć

Patryk Jaki, przewodniczący komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji, ostatnio bardzo często udziela się w mediach społecznościowych. Wiąże się to z tym, że jest jednym z kandydatów na nowego prezydenta Warszawy. Mimo że kampania wyborcza jeszcze oficjalnie się nie rozpoczęła, to poseł PiS już teraz próbuje przyciągnąć do siebie jak największe grono wyborców.

Polityk na swoim oficjalnym profilu na Twitterze postanowił przedstawić pomysł na walkę ze smogiem w stolicy kraju. Poseł partii rządzącej obiecał m.in, że będą bony na wymianę pieców. Na załączonej przez niego grafice widzimy również, że ten zamierza zlikwidować wszystkie „kopciuchy” w Warszawie już w pierwszym roku swojej kadencji. O jego planach mówią dziś wszyscy.

Na te zapowiedzi postanowiła zareagować również Hanna Gronkiewicz-Waltz, która przypomniała, że Jaki w 2015 roku głosował w Sejmie przeciw ustawie anty smogowej. Jej wpis wywołał niemałą dyskusję i zyskał sporą popularność w sieci. Podobno kandydat Jaki zamierza przedstawić swoje sposoby na walkę ze . W praktyce walkę rozpoczął w roku 2015 głosując… przeciw ustawie antysmogowej. – czytamy na oficjalnym profilu na Twitterze obecnej prezydent stolicy kraju. 


Źródło: tokfm.pl, Twitter Hanna Gronkiewicz, Twitter Patryk Jaki
Foto: facebook.com/PatrykJaki/, Wikimedia Commons, Twitter.com Hanna Gronkiewicz