Waltz po raz kolejny miażdży Jakiego! Jej wpis rozsadził internet

Patryk Jaki to kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Warszawy. Mimo, że kampania wyborcza jeszcze oficjalnie się nie rozpoczęła, to poseł PiS już teraz próbuje przyciągnąć do siebie, jak największe grono głosujących. 

Polityk jest jednym z głównych kandydatów do zostania prezydentem stolicy kraju. Przypomnijmy, że obecnie na tym stanowisku sprawuje Hanna Gronkiewicz-Waltz, która jednak zapowiedziała, że nie będzie ubiegała się o kolejną kadencję. Wybory odbędą się jesienią.

Mimo, że do tego pozostało jeszcze trochę czasu to Patryk Jaki już teraz próbuje przekonać do swojej osoby, jak najwięcej wyborców. Do jego najnowszych obietnic postanowiła odnieść się wyżej wspominana Hanna Gronkiewicz-Waltz. Jej wpis w mig stał się hitem Twittera.

Kandydat Jaki ma bardzo wygodne obietnice. Obiecał darmowe parkowanie dla samochodów elektrycznych, które jest już gwarantowane ustawą. Chce stawiać ładowarki, które i tak stawia PGE. Wcześniej obiecał most, który buduje GDDKiA. Czekamy na obietnicę dokończenia I linii #metro… – czytamy na jej oficjalnym profilu na Twitterze.

Źródło: Twitter Hanna Gronkiewicz-Waltz @hannagw

Foto: facebook.com/hanna.gronkiewiczwaltz/, facebook.com/PatrykJaki/