Duda złożył życzenia mamom. Riposta Michalik robi furorę!

Protest osób niepełnosprawnych i ich opiekunów w gmachu przy ulicy Wiejskiej trwa już ponad miesiąc, a jego końca nadal nie widać. Rząd nie przystał bowiem na postulaty strajkujących. Przypomnijmy, że Ci domagają się dodatku rehabilitacyjnego w wysokości 500 zł. Chcą, by takie zaświadczenia były wypłacane im co miesiąc.

Partia rządząca mimo licznych rozmów do tej pory nie znalazła żadnego sensownego rozwiązania zaistniałej sytuacji. Sytuacja na miejscu robi się z dnia na dzień coraz bardziej napięta. W sobotę Andrzej Duda za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Twitterze postanowił złożyć życzenia wszystkim mamom z okazji ich święta. W komentarzach w jego stronę oprócz podziękowań poleciały również bardzo mocne słowa, które odnosiły się do protestu w Sejmie. Uwagę internautów przykuła najbardziej odpowiedź dziennikarki Elizy Michalik.

Wszystkim Mamom obecnym na TT składam najserdeczniejsze życzenia w dniu Ich święta. Kochane Mamy, jesteście wspaniałe i niezastąpione! Proszę też Wszystkich o przekazanie moich życzeń i wyrazów szacunku swoim Mamom. – napisał prezydent kraju.

Skoro nie pomaga pan matkom dzieci niepełnosprawnych pana życzenia są bez znaczenia. – odpowiedziała polska dziennikarka. Jej wpis w krótkim czasie zyskał bardzo dużą popularność na portalu społecznościowym.

Foto: facebook.com/andrzejduda/, facebook.com/Eliza-Michalik-134442119960846/
Źródło: twitter.com/AndrzejDuda