Kolejny wpis Pawłowicz o niepełnosprawnych. Przekroczyła granicę!

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz, znana jest ze swojej osobowości, która nie podoba się dużej ilości ludzi. Mówiąc, o kimś nie przebiera ona w słowach i mówi co myśli. Nie inaczej było tym razem, gdy ostro wypowiedziała się na temat protestujących niepełnosprawnych i ich opiekunów. Protest trwa już od prawie 40 dni i nie zanosi się na jego szybki koniec.

Przypomnijmy, że 23 maja na profilu Twitter Krystyny Pawłowicz pojawił się wpis, który wywołał ogromną burzę w internecie. Stwierdziła bowiem, że protestujący… śmierdzą. Przed chwilą byłam w Sejmie. Na antresoli, w miejscu dla prasy i w korytarzu głównym na parterze trudny do zniesienia smród. Zapytana o to pani z TVN powiedziała,że też czuje, ale to „od farby, bo gdzieś coś malowano”. Ale nigdzie prac malarskich nie było … – tak brzmiała treść wpisu.

Wczoraj udostępniła kolejny wpis, który w sieci uważany jest za jeszcze mocniejszy. Internauci stwierdzili, ze tym razem przekroczyła już granicę. Na swój celownik ponownie wzięła niepełnosprawnych, a oberwała również Joanna Scheuring-Wielgus. Chuliganka sejmowa, bojówkarka Scheuring -Wielgus pakując się dziś w środek działań Straży Marszałk.utrudniała im wykonywanie ich obowiązków. Wielgus,Hartwich! Za wasze zachowanie płacą skrajnymi emocjami wasi podopieczni, zabijacie ich cholerne egoistki! – oto treść wpisu posłanki PiS. Ostatnie zdanie przesądziło o tym, że internauci szczerze już jej nienawidzą.

Źródło: wiadomosci.wp.pl
Foto: wikimedia commons