Nowe informacje o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Pozostanie w szpitalu!

Niedawno świat polityczny obiegła informacja o tragicznym stanie Kaczyńskiego, przez co musiał być hospitalizowany. Okazało się, że chodziło o kolano, którego problemy odczuwał od dłuższego czasu i musiał przejść operację. Ostatnio informowaliśmy, że po operacji prezes Prawa i Sprawiedliwości spędzi w szpitalu tylko kilka dni, jednak dzisiaj dostaliśmy nowe informacje na temat jego stanu zdrowia.

W programie Radio ZET pod tytułem „Gość Radia ZET” udział wziął Adam Bielan, polityk Prawa i Sprawiedliwości, który naświetlił nieco stan, w jakim znajduje się obecnie Jarosław Kaczyński. Prowadzący program Konrad Piasecki zapytał, ile Kaczyński pozostanie jeszcze w szpitalu. –Uraz kolana, który ma i w związku z urazem zabiegi, którym jest poddawany w szpitalu, kilkutygodniowa nieobecność nie sprawia, że jest wyłączony z polskiej polityki, bo nie jest tancerzem ani piłkarzem. – rozpoczął odpowiedź Bielan.

Gdyby był piłkarzem, to drżelibyśmy o to, czy wystąpi na mundialu, ale myślę, że Jarosław Kaczyński nie miał takich ambicji, żeby grać na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej – dodał żartobliwie polityk. Bielan powiedział również, że na Nowogrodzkiej ruszyły spekulacje na temat następcy prezesa PiS, a kandydatem ma być Joachim Brudziński. –Ma bardzo silną pozycję. W sprawach organizacyjnych wie o tym najwięcej. Kiedy obradował komitet polityczny, który zatwierdzał kandydatów w kolejnych miastach, to siłą rzeczy J. Brudziński prowadził te obrady – powiedział.

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl
Foto: LVT Plotki YouTube