Ostry wpis Wałęsy o Kaczyńskich. Zrównał ich z ziemią!

Ostatnio w internecie głośno jest na temat Lecha Kaczyńskiego. Po wypuszczeniu na wolność i uniewinnieniu Tomasza Komendy, po 18 latach przebywania w więzieniu, na jaw wyszły informacje mówiące, że Lech Kaczyński był odpowiedzialny za skazanie go. Lech Wałęsa postanowił wypowiedzieć się na temat całej sytuacji, a przy okazji ostro oberwało się Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Przypomnijmy, że „Gazeta Wyborcza” przygotowała artykuł, w którym ukazała wywiad pochodzący z 2000 roku, w którym Lech Kaczyński wypowiedział się o zabójstwie z grudnia 1996 roku, gdzie jako winnego wskazał właśnie Tomasza Komendę. – Są ślady zębów tego zbira, ślady DNA, wszelkie możliwe znaki i nie można postawić zarzutu. Taki sposób interpretacji praw człowieka, które czynią przestępców bezkarnymi, a ofiary bezbronnymi, stanowi zagrożenie dla porządku społecznego. – powiedział wówczas Kaczyński.

Zaistniałą sytuację skomentować postanowił na swoim profilu na Twitterze były prezydent, Lech Wałęsa. Przy okazji dopiec postanowił również Jarosławowi Kaczyńskiemu. –Być kiedyś ministrem sprawiedliwości i nie znać podstawowej zasady domniemania niewinności i będąc teraz emerytem ,na L4 pobierając ZUS -pracować. Po co ja ich kiedyś obu wziąłem do Kancelarii Prezydenta? Dziś mam „zapłatę” za to ze kiedyś miałem dobre serce. – napisał.

Źródło: wiadomosci.wp.pl
Foto: wikimedia commons, facebook.com/Jarosław-Kaczyński-223718587739548/