Miller wygrał. Podsumował Kaczyńskiego!

Wczoraj po trzydziestu siedmiu dniach hospitalizacji na wolność wyszedł prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński. Przypomnijmy, że w szpitalu przebywał od początku maja ze względu na problemy z kolanem, na które skarżył się już od dłuższego czasu. Leszek Miller postanowił nagrać wideo, gdzie życzy zdrowia prezesowi, a potem… wbija mu szpile.

Kaczyński na ból w kolanie narzekał już długi czas i oczekiwał operacji. Ból był jednak zbyt silny, z tego też powodu został hospitalizowany. Później okazało się, że do kolana dostała się kolejna infekcja, co tylko przedłużyło jego tamtejszy pobyt. Było dużo plotek na temat tego, ile prezes PiS pozostanie jeszcze w szpitalu, jednak jak się wczoraj okazało, wyszedł już do domu. Miller postanowił nagrać dla niego ciekawe wideo. Jako premier, który został przykuty do szpitalnego łóżka, a trafiłem do szpitala po wypadku helikoptera, który rozbił się w grudniu 2003 roku, niedaleko Warszawy. Patrzę ze współczuciem na sytuację pana prezesa Kaczyńskiego, patrzę ze współczuciem, a jednocześnie brakuje mi informacji, co naprawdę stało się byłemu premierowi. – rozpoczął.

W moim przypadku było tak, że dyrekcja szpitalna i lekarze, którzy się mną opiekowali, przekazywali mediom różne informacje na temat stanu mojego zdrowia i moich kolegów, a także wszystkich zdarzeń, które miały wtedy miejsce. Uważam, że opinia publiczna ma prawo wiedzieć o sytuacji osób publicznych, którzy podejmują ważne decyzje dla naszego kraju i naszych obywateli. Stąd też nie bardzo rozumiem i nie bardzo akceptuję sytuację, w której obywatele są poddani rozmaitym manipulacjom i braku wiedzy. Dla dobrze pojętego interesu, zarówno prezesa Kaczyńskiego, jak i jego partii, byłoby znacznie lepiej, gdybyśmy wiedzieli więcej o jego sytuacji. Tym bardziej że widać, iż bez twardej ręki prezesa jego partia obsuwa się w coraz większy chaos i w coraz większa niepewność, a wysiłki pana premiera Morawieckiego nic tutaj nie zmienią. A w ogóle panie prezesie to życzę rychłego powrotu do zdrowia. – zakończył wypowiedź Miller.

Źródło: se.pl
Foto: facebook.com/profile.php?id=100014722173703, wikimedia commons