Jackowski ostrzega Kaczyńskiego! Przerażająca wizja wprawia w osłupienie

Co jakiś czas w całej Polsce głośno jest o Krzysztofie Jackowskim. Mężczyzna to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich jasnowidzów. Nie inaczej było i tym razem, kiedy to odniósł się do przyszłości prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Jego sympatycy z pewnością mają powód do zmartwień, ponieważ przepowiednia „Jasnowidza z Człuchowa” nie należy do najprzyjemniejszych. 

Jackowski nie raz odnosił się do zagadek kryminalnych, o których było bardzo głośno. W sylwestra zaś można o nim usłyszeć, kiedy to przedstawia swoje poglądy na następny rok. Niejednokrotnie również przepowiadał przyszłość czołowym posłom w naszym kraju, czym szokował wiele osób, które z polityką mają styczność na co dzień. Tym razem na swój cel obrał szefa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego.

Jasnowidz z pewnością dla prezesa PiS nie ma dobrych informacji. Według jego słów Kaczyński nie może czuć się bezpieczny we własnym domu. Przypomnijmy, że jego posiadłość znajduję się na warszawskim Żoliborzu. Miałbym obawy mieszkając w domu, w którym on mieszka – powiedział, czym wstrząsnął wiele osób, a przede wszystkim sympatyków lidera ugrupowania. Ze słów tych wynika więc, że Kaczyński może znajdować się w wielkim niebezpieczeństwie. A co Państwo sądzą na ten temat? Zapraszamy do dyskusji.


Źródło: Pikio.pl
Foto: Wikimedia Commons, YouTube.com Blogpressportal (youtube.com/channel/UCtARasmpXUY0Vc87fDrzEyA)