Rzepliński z ważnym apelem do Kaczyńskiego. Wygrał nim internet!

Sędzia gorszego sortu, to książka, której autorem jest Andrzej Rzepliński. Głównym jej tematem jest sytuacja polityczna w naszym kraju. Profesor w rozmowie z portalem naTemat.pl postanowił opowiedzieć o niej czytelnikom. Przy okazji wystosował specjalny apel do prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego, który z pewnością mu się nie spodoba.

Ci ludzie muszą zrozumieć, że podjęta przez nich próba zniszczenia rządów prawa się nie uda. To próba, od której w końcu będą musieli odstąpić. I wówczas nie może być żadnych kompromisów. “Kompromis” może polegać na tym, że klękną na kolana przed Konstytucją i przestaną topić Polskę w tym wschodnioazjatyckim gnoju – mówił w rozmowie z portalem popularny sędzia.

Rzepliński postanowił również uderzyć w samego prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, do którego ma jedną ważną prośbę. Chciałbym, by każdy ją przeczytał. Po to się wszakże książki pisze. Jarosławowi Kaczyńskiemu zapewne dobrze zrobiłoby to na zdrowie. Jak każdemu życzę mu bardzo dużo zdrowia. Życzę mu, by przeczytał “Sędziego gorszego sortu”, bo może w pewnym momencie się zaśmieje, a w innym zastanowi. Może się też zirytować, ale jeśli książka ma coś przekazywać, to powinna choć w jednym miejscu czytelnika zirytować. To na pewno będą emocje, które wyjdą mu na zdrowie. 

Źródło: natemat.pl
Foto: YouTube.com Blogpressportal (youtube.com/channel/UCtARasmpXUY0Vc87fDrzEyA)