Ziemiec z TVP krytykuje Jaggera. Opozycja nie zostawiła na nim suchej nitki!

Wczoraj w niedzielę na PGE narodowym koncert zagrała legendarna grupa Rolling Stones. O całym show zrobiło się głośno i piszą o nim media nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Wszystko za sprawą zaskakującej wypowiedzi wokalisty zespołu Micka Jaggera. Odpowiedział na apel Wałęsy w języku polskim!

Przypomnijmy, że w sobotę dzień przed koncertem Wałęsa wydał specjalny apel do zespołu. Wielu ludzi czeka z niecierpliwością na koncert na Stadionie Narodowym. Ale w Polsce dzieją się złe rzeczy. Ludzie poświęcili tu wiele na rzecz wolności słowa. […] Obecny reżim chce zniszczyć niezależność sądownictwa w Polsce – pisała legenda solidarności. Nikt nie wierzył, że wokalista zespołu odpowie byłemu prezydentowi, lecz tak się właśnie stało. Jestem za stary, żeby być sędzią, ale na tyle młody, żeby śpiewać – powiedział Jagger.

Komentarz legendy muzyki wyśmiać postanowił dziennikarz prowadzący „Wiadomości” TVP, Krzysztof Ziemiec. Czy to prawda że jakiś słynny brytyjski artysta dziś w Warszawie śpiewał coś o pieniądzach z OFE? – napisał na Twitterze. Nie spodobało się to zwolennikom opozycji i szybko go podsumowali. Rozumiem, że chciał być pan zabawnie uszczypliwy, ale wyszło jak to zwykle w pana przypadku – smutno i żałośnie. – skomentował jeden z użytkowników Twittera. Wszystko zależy od poczucia humoru. ..albo się je ma albo nie. ..😞 – próbował wyjść z sytuacji dziennikarz. Pan go nie ma. Za dwa lata nabierze go Pan zamiatając ulice. – napisał kolejny internauta, podsumowując Ziemca.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/Fred de Graaf, youtube/goa goa