Olejnik puściły nerwy. Okrutnie poniżyła Jakiego w programie na żywo!

Patryk Jaki to kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Warszawy. Poseł partii rządzącej chętnie udziela w ostatnim czasie wywiadów, czy uczestniczy w programach na żywo, czym z pewnością chce przekonać do swojej osoby jak największe grono wyborców. Ostatnio pojawił się w programie „Kropka nad i”, gdzie musiał poradzić sobie z trudnymi pytaniami Moniki Olejnik. Zdaniem wielu dziennikarka, zadając je okrutnie go, poniżyła.

Czy ktoś, kto pisał ustawę o IPN, miał głowę? – zaczęła redaktorka. Może mnie pani jeszcze obrazić, jeśli pani to pomoże. Wie pani, że dokładnie taki sam projekt ustawy był w 2006 r. Za taką ustawą głosował Donald Tusk i czy pytała go pani wtedy czy miał wtedy głowę? Tam też była penalizacja i to dalej idąca. Jak pani zauważyła, nie było wtedy takiej światowej awantury, mimo że przepisy były dalej idące – odpowiedział jej sfrustrowany Jaki.

Uwagę internautów przykuła przede wszystkim ostatnia wymiana zdań. Myślałem, że o Warszawie też porozmawiamy – powiedział rozgoryczony polityk. Ale zauważył pan, że jeszcze nie ma kampanii wyborczej? Ja zauważyłam – odpowiedziała Olejnik

Poseł PiS nie zamierzał na tym zaprzestać. Ale z Rafałem Trzaskowskim to pani nie przeszkadzało, żeby porozmawiać o Warszawie, kiedy również nie było kampanii wyborczej. Myślałem, że o tym będziemy rozmawiać, a pani postanowiła mnie dzisiaj grillować, mimo, że jak pani wie, jestem człowiekiem bardzo spokojnym – kontynuował. Spokojny człowiek, który jest autorem znowelizowanej ustawy o IPN – zripostowała go redaktorka TVN.

Przeciwko której nie głosował też Rafał Trzaskowski, który jest taki światły. To jak jest taki światły, skoro tego nie zdiagnozował? – postanowił podsumować Jaki. A no właśnie, to tutaj jest pech jego – zakończyła Olejnik.


Źródło: TVN24 „Kropka nad i”, dorzeczy.pl
Foto: TVN24.pl screen