Wassermann została wbita w ziemię. O tym wpisie mówi dziś każdy!

Komisja ds. Amber Gold na 5 listopada wyznaczyła termin przesłuchania Donalda Tuska. Mam nadzieję, że Tusk nie stchórzy. Może stawić się 5 listopada przed komisją ds. Amber Gold. Sprawdziliśmy to. Jeśli nie przyjedzie, będziemy nakładali kary – powiedziała Małgorzata Wassermann w rozmowie z Beatą Lubecką na antenie Radia Zet. 

Słowa polityk wywołały sporą dyskusję w mediach społecznościowych. Przypomnijmy wpis Romana Giertycha, który w mocnych słowach ją skrytykował. Kolejne histeryczne ataki. Tymczasem to nie przewodniczący Donald Tusk stchórzył przed spotkaniem w dniu 2 października. A komisja nie jest powołana do badania dlaczego ja nie inwestowałem ( podobnie jak 99,99% Polaków) w Amber Gold. – napisał na swoim twitterowym koncie.

Za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Facebooku, odniosła się również do nich Maria Nurowska, która swoim wpisem wręcz wbiła Wasserman w ziemię. Mam osobistą prośbę do panny Wassermann, aby przestała wycierać sobie gębę moim prezydentem Donaldem Tuskiem. – napisała. Warto dodać, że jej post cieszy się bardzo dużym poparciem internautów. Blisko 500 udostępnień jest z pewnością wynikiem, który zasługuje na uwagę.


Źródło: Polityczek.pl, Facebook.com Maria Nurowska, Radio Zet, Twitter.com Roman Giertych
Foto: YouTube.com Telewizja wPolsce screen