Lis ROZSADZIŁ internet! Zmiażdżył polityków PiS po wyborach jednym wpisem

Jesteśmy już po wyborach samorządowych. Pierwsza tura okazała się bardzo optymistyczna dla opozycji, a sukcesem tym żyje cała Polska. Wielu polityków oraz celebrytów interesujących się polityką wyraziło swoje zadowolenie zaistniałą sytuacją. Wielu z nich postanowiło również dopiec politykom Prawa i Sprawiedliwości, którzy byli nadzwyczaj pewni swojej wygranej.

Jedną z takich osób jest Tomasz Lis. Postanowił on na Twitterze udostępnić serię wpisów podsumowujących pierwszą turę wyborów. W jednym z nich ostro uderzył w polityków PiS. Politycy PIS, pamiętacie „zdradzieckie mordy”, „kanalie”, „gen zdrady”, „element animalny”, „gorszy sort”, „komuniści i złodziei”, „kodomitów”, „ojczyznę dojną”, „Polskę w ruinie”? No to wczoraj był rewanż. Dla swojego dobra nie obrażajcie więcej Polaków ani ich inteligencji – napisał.

Trzy lata słyszeliśmy od władzy, że jest ona, radośnie popierający ją suweren i jakaś postkomunistyczna resztówka. Dziś widzimy, że zdecydowana większość Polaków jest nie- Pisowska albo antyPIS- owska. Zadaniem opozycji jest to, by takie same proporcje były też w parlamencie. Te pogarszające się wyniki w sejmikach, to być może(wiem, że w tych miejscach uważają inaczej), najlepsze co się może teraz zdarzyć opozycji. Lepiej dziś dostać ostrzegawczy cios, niż za rok cios nokautujący – dodał w kolejnych wpisach.

Źródło: twitter.com/lis_tomasz
Foto: youtube/Onet Rano