Giertych i Lis ROZSADZILI internet! Zmiażdżyli Dudę na Twitterze

Każdy zna mecenasa Romana Giertycha i dziennikarza Tomasza Lisa. Jak powszechnie wiadomo, nie żyją oni w dobrych stosunkach z Prawem i Sprawiedliwością, a ich komentarze na temat tej partii często podbijają internet. Z tego też powodu ciężko walczyć z takim duetem.

Tym razem padło na prezydenta naszego kraju Andrzeja Dudę. Na Twitterze jeden z użytkowników napisał: „Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski napisał na FB, że nie będzie kwestował na cmentarzu, bo nie chce, by to odebrano jako agitację wyborczą. Można zachować się przyzwoicie w Święto Zmarłych, a nie pajacować jak @AndrzejDuda na cmentarzu”. Do wpisu podłączył zdjęcie przedstawiające Dudę robiącego sobie zdjęcia z fanami oraz wspierającego kampanię wyborczą na cmentarzu w Nowym Sączu.

Zachowanie to szybko postanowili wypomnieć mu użytkownicy Twittera wraz z Giertychem oraz Lisem. „Polityczna „akcja znicz”, czyli kampania na cmentarzu, to subtelny, wyrafinowany i oryginalny wkład prezydenta Dudy do życia politycznego Polski” – napisał dziennikarz. „PAD z kandydatką PiS na cmentarzu. Czy pojawił się również Kornel Morawiecki, aby zbierać podpisy? Ciężko PiS pracuje na określenie swoich rządów mianem: makabry” – dodał mecenas.

Foto: youtube/MASAKRACJA
Źródło: polityczek.pl