Internauci odkopali stary wpis Dudy. Nie pozostawili na nim suchej nitki!

Prezydent naszego kraju niejednokrotnie wplątany był w kontrowersyjne afery oraz różnego rodzaju wpadki. Nie inaczej było i tym razem. Internauci odkopali stary, bo z 2013 roku wpis Andrzeja Dudy o globalnym ociepleniu. Nie pozostawili na nim suchej nitki.

W Katowicach odbywa się szczyt klimatyczny COP24. Prezydent stwierdził, że światowi liderzy muszą być gotów wdrożyć plan stworzony w 2015 roku. Mowa tutaj oczywiście o porozumieniu Paryskim, które obejmuje ograniczenie wzrostu średniej temperatury. Podczas szczytu dodał również, że Polska weźmie swoją część odpowiedzialności za światowy klimat. W internecie nic jednak nie ginie.

Internauci odkopali stary wpis, który opublikował w 2013 roku na swoim profilu na portalu Twitter. Odniósł się tam do globalnego ocieplenia w mało poważny sposób za co został potępiony przez opinię publiczną. „Jak sobie pomyślę że płacimy za „globalne ocieplenie” i popatrzę za okno to mnie trafia szlag:/” – napisał. „Jeżeli kandydat na prezydenta widzi tylko własny ogródek…tragedia…. „ – skomentował jeden z internautów w 2015 roku.

Foto: youtube/MASAKRACJA
Źródło: natemat.pl