Duda skomentował śmierć nastolatek w Koszalinie. Internauci mu tego nie wybaczą!

W piątkowy wieczór w Koszalinie doszło do ogromnej tragedii. W popularnym escape roomie doszło do pożaru wskutek czego tragiczną śmierć poniosło pięć piętnastolatek. Swój komentarz w tej sprawie wystosować postanowił prezydent Andrzej Duda. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki za ten jeden szczegół.

Pożar wybuchł w poczekalni escape roomu, gdzie właśnie w tym momencie przebywały nastoletnie dziewczyny. Jak ustalili śledczy, pracownik obiektu został od nich odcięty i nie było opcji, aby mógł je uratować. Pomimo tego próbował. „Pożar wybuchł w poczekalni escape roomu, ale jednocześnie odciął pracownika obiektu od możliwości odblokowania drzwi i uwolnienia pięciu tragicznie zmarłych nastolatek” – poinformowano podczas konferencji prasowej Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

„Druzgocąca tragedia w Koszalinie. Pięć radosnych, wchodzących w życie Dziewcząt zostało z życia wyrwanych. Niech Pan Bóg ma swojej opiece Ich Rodziców i Najbliższych. RiP” – napisał prezydent. O ile internauci docenili jego zaangażowanie, to zauważyli również to, że gdy kilka dni wcześniej w pożarze zmarło sześć bezdomnych osób, Duda w ogóle nie zareagował. „Była jakaś wzmianka po pożarze, w którym zginęło sześć osób na warszawskim Żeraniu, czy bezdomni nie zasługują na tego typu wspominki?” – tak brzmiał jeden z komentarzy niepochwalających zachowania prezydenta.

Foto: youtube/MASAKRACJA
Źródło: pikio.pl, natemat.pl