Słaby stan zdrowia Lecha Wałęsy. Syn jest zmartwiony

Jarosław Wałęsa udzielił ciekawego wywiadu dla “Rzeczypospolitej”. Szczerze martwi się o stan zdrowia swojego ojca, który już jest tragiczny. Myśli, że jego zaangażowanie w życie publiczne go pogrąży jeszcze bardziej.

Jarosław Kaczyński, syn Lecha Kaczyńskiego, poszedł w ślady ojca, został politykiem i od 2009 roku spełnia mandat europosła z ramienia PO. W wywiadzie dla “Rzeczypospolitej” oprócz rozmowy o swojej karierze poruszył również temat swego ojca. A dokładniej martwi się o jego zdrowie.

Jak sam przyznał, były prezydent już jest w słabym stanie zdrowia, a niepokoi go aktywność ojca w mediach społecznościowych. Obawia się, że hejt jaki na niego spływa odbije się na jego zdrowiu i tylko pogorszy sytuację. – Boje się, że ojciec rządy PiS może przypłacić zdrowiem a nawet życiem. Proszę go żeby zrobił krok w tył i zdystansował się od polityki, bo go wykończą. Jego aktywność na Twitterze jest niezdrowa. Jest hiperaktywny. Ale on nie odpuści, mimo słabego zdrowia. Widzę jak jest atakowany, poniewierany przez PiS i stronników partii, za to, że ośmiela się krytykować rządzących – stwierdził Jarosław Wałęsa.


Foto: youtube.com
Źródło: pikio.pl