Stuhr po raz kolejny miażdży dobrą zmianę. Ten wpis to HIT!

Maciej Stuhr to aktor, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Wszyscy wiemy również, że nie przepada on za partią rządzącą, którą dowodzi Jarosław Kaczyński. Laureat Orła za pierwszoplanową rolę w filmie Pokłosie niejednokrotnie bowiem w bardzo mocnych słowach odnosił się na temat Prawa i Sprawiedliwości czy samych członków ugrupowania.

Kilka dni temu Mateusz Morawiecki spotkał się z sympatykami PiS w Bystrzycy Kłodzkiej. Podczas konferencji z jego ust padły dość kontrowersyjne słowa. Szef rządu ostrzegł bowiem Polaków przed propagandą mediów strony przeciwnej. Uważajcie na tę propagandę, media strony przeciwnej to mniej więcej 80 proc. siły rażenia. Wszystkie większe portale internetowe, większe stacje radiowe, większe gazety, niektóre są bardziej neutralne, ale niektóre to pożal się Boże z ich neutralnością. – mówił premier.

I właśnie do tych słów postanowił odnieść się Maciej Stuhr. Z jego strony nie zabrakło mocnych słów pod adresem Morawieckiego, jak i samej dobrej zmiany.

Przeczytałem właśnie, że pan premier Morawiecki przestrzega Polaków przed propagandą nieżyczliwych rządowi mediów. – zaczął wpis aktor.

Szanowny Panie Premierze,

rzeczywiście czytam i oglądam media, które nie są zbyt życzliwe Pańskiemu rządowi. Niestety przeważnie nie mogę poznać Pańskiego i Pańskich podwładnych zdania na ten, czy inny temat, o którym czytam, gdyż politycy Pańskiego obozu nie rozmawiają, nie udzielają wywiadów i nie komentują artykułów w mediach, które czytam lub oglądam. Nie odpowiadają na pytania dziennikarzy, których czytuję. Mam wrażenie, że interesują Was wyłącznie odbiorcy Waszych mediów i Waszej propagandy, której z kolei ja niestety nie jestem w stanie zdzierżyć. I koło się zamyka. A ja naprawdę jestem bardzo ciekawy, jak Pan by skomentował np fakty zestawione w książce “Macierewicz i jego tajemnice”, chciałbym wiedzieć, skoro uznajecie Państwo wyroki instytucji europejskich w sprawie wycinki w Puszczy Białowieskiej, kto poniesie odpowiedzialność za te uchybienia, które miały miejsce, o których od początku pisały media, które czytam. Kto przeprosi ludzi, którzy wtedy mieli racje. Takich spraw mogę wyliczyć od ręki z dziesięć. Ale niestety, jedyne na co mogę liczyć o opinia “anonimowej osoby związanej z PiS”. Mam, być może mylne wrażenie, że Pan i Pańska formacja czujecie do mnie pogardę. Nie warto się schylać, żeby mi coś wytłumaczyć. To ja powinienem się nawrócić i zacząć oglądać TVP Info. Przykro mi, Panie Premierze, w ten sposób, obawiam się, że nie spotkamy się nigdy. – czytamy na jego oficjalnym profilu na Facebooku.Źródło: Facebook.com/MaciekStuhr/, wiadomosci.gazeta.pl
Foto: facebook.com/MaciekStuhr/