Kwaśniewski powraca w wielkim stylu! Prawica po tych słowach zaniemówiła

W ostatnich tygodniach w mediach pojawia się coraz więcej informacji, jakoby były prezydent kraju Aleksander Kwaśniewski wraz z małżonką mieli ukrywać majątek. Chodzi o wille w Kazimierzu Dolnym, która należy do byłej pary prezydenckiej. Gazeta “Do Rzeczy” poinformowała ostatnio, że śledztwo w tej sprawie zostanie przedłużone o kolejne pół roku.

Według informacji do jakich doszli informatorzy tygodnika Kwaśniewscy, mieli ukrywać swój majątek przed instytucjami podatkowymi. Były prezydent na antenie Radia Zet zaprzeczył jednak tym informacjom. Urzędy skarbowe przecież wielokrotnie nas kontrolowały przez te już 12 lat i nigdy nie było żadnej kwestii. Nie ma żadnych nowych faktów, są tylko nowe koncepcje – powiedział polityk Konradowi Piaseckiemu w porannej rozmowie.

Kwaśniewski znalazł nawet winnego wszczęcia ponownego śledztwa w całej sprawie. Jego zdaniem odpowiada za to obecna władza. To jest rodzaj moim zdaniem zemsty, która jest przez głównie Zbigniewa Ziobrę prowadzona już od roku 2006, więc kupa czasu. – stwierdził. Generalnie (Ziobro) nienawidzi mojej formacji, z której się wywodzę, nienawidzi mnie pewno. Ma jakieś tam może jeszcze inne powody. Ja z nim sporów osobistych nigdy nie toczyłem – zakończył były prezydent.

Źródło: fakty.interia.pl, polsatnews.pl, Radio Zet, Do Rzeczy
Foto: facebook.com/aleksander.kwasniewski/