Morawiecki odwiedził kadrę. Organizatorzy upokorzyli go jak nikt inny!

W Arłamowie trwają ostanie przygotowania do zbliżającego się mundialu, który odbędzie się w Rosji. Reprezentacja, której szkoleniowcem, jest Adam Nawałka, będzie tam przebywać do 7 czerwca. Warto dodać, że kadra dwa lata temu przed EURO 2016 wybrała ten sam ośrodek. Przypomnijmy, że we Francji udało dojść nam się do ćwierćfinału tego prestiżowego turnieju.

Kadrę, która przygotowuję się w Bieszczadach, w środę odwiedził premier kraju Mateusz Morawiecki. Szef rządu podczas wizyty wyszedł do organizatorów zgrupowania z niecodzienną propozycją. Chciał bowiem obejrzeć z trybun jeden z treningów reprezentacji Polski w towarzystwie… Adama Nawałki. Pomysł ten z wiadomych względów jednak nie został zaakceptowany. Całą sytuację za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Twitterze postanowił opisać dziennikarz sportowy Michał Kołodziejczyk.

Absurd. Organizatorzy wizyty premiera Morawieckiego chcieli aby premier obejrzał trening o 18 na trybunie w towarzystwie dzieci i … uwaga … trenera Nawałki. Organizatorzy zgrupowania reprezentacji przed mundialem mają wobec Nawałki jakieś inne plany. – czytamy. Internauci nie pozostawili suchej nitki na premierze Polski. Przypomnijmy, że mundial zaczyna się już 14 czerwca, a meczem inaugurującym będzie spotkanie gospodarzy z Arabią Saudyjską. Polacy zaś zagrają pięć dni później, w Moskwie z Senegalem.

Źródło: Fakt.pl, Twitter.com Michał Kołodziejczyk (@Michal_Kolo)
Foto: YouTube.com ctyooa Loprwqa (youtube.com/channel/UCm0uWrKswURLpUu6ak9uMpw)