To nie koniec problemów ze zdrowiem Kaczyńskiego. Przez długi czas będzie uwięziony!

Ostatnio głośno było na temat stanu zdrowia prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, który musiał zostać hospitalizowany. Przypomnijmy, że okazało się, iż chodziło o problemy z kolanem, z którymi zmaga się od dłuższego czasu. Teraz wiemy, że to jeszcze nie koniec jego katorgi, a choroba uwięzi go nawet do sześciu miesięcy.

“Super Express” ustalił nowe informacje w sprawie zdrowia prezesa PiS. Jak powszechnie wiadomo, Kaczyński od miesiąca przebywa w szpitalu wojskowym w Warszawie. Problemy z kolanem miał już od dłuższego czasu, z tego też powodu oczekiwał operacji. Podczas oczekiwania w kolanie pojawił się stan zapalny, który postanowił wyeliminować w szpitalu. Tym samym przedłużył się czas czekania na operację, po której czekać będzie go jeszcze długa rehabilitacja. Dojście do pełnej sprawności może mu zając naprawdę dużo czasu.

“Super Express” spytał o zdanie ortopedy dr. Rafała Kamińskiego ze Sportowego Centrum Medycznego FitMedica, który stwierdził, że całkowity powrót do zdrowia Kaczyńskiego może zając nawet 6 miesięcy. Sama rehabilitacja po operacji kolana może potrwać od 4-6 tygodni do nawet pół roku. Może ona polegać m.in. na terapii manualnej i ogólnie pracy z kolanem – powiedział. Dodatkowo o stanie zdrowia Kaczyńskiego wypowiedział się Gowin. Myślę, że jeszcze przez parę tygodni pan prezes Kaczyński będzie musiał pozostawać pod opieką lekarzy, czy to w szpitalu, czy w domu, ale to nie przeszkadza mu w aktywnym uczestnictwie w życiu politycznym – stwierdził.

Źródło: se.pl
Foto: LVT Plotki YouTube