Ogórek w tarapatach! Wyciekło nagranie, które może zrujnować jej karierę

Magdalena Ogórek od początku ubiegłego roku jest prowadzącą program “Studio Polska”, który emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej. Show dla wielu jest dość kontrowersyjne. Uwagę internautów przykuł przede wszystkim jeden z ostatnich odcinków. Ich zdaniem Ogórek pozwoliła w nim na obrazę osób homoseksualnych. 

Podstawowym powodem oporu przeciwko związkom partnerskim jest to, że ludzie jak zawrą taki związek, to natychmiast chcą adoptować dzieci. Z takich związków zazwyczaj nie wychodzą dzieci normalne. Dzieci, które wyrastają w takim toksycznym związku, też wyrastają na zboczeńców – między innymi takie zdanie mogliśmy usłyszeć od jednej z osób, która znajdowała się na widowni. Co ciekawe reakcji prowadzącej program nie było. Warto zaznaczyć, że Monika Rosa z Nowoczesnej wystosowała już nawet oficjalną skargę do KRRiT.

Użytkownicy mediów społecznościowych postanowili wrócić do przeszłości. Wykopali z sieci wideo, w którym to działaczka przedstawiła swoje poglądy. Co ciekawe teraz są one całkiem odmienne niż te, kiedy to startowała w wyborach prezydenckich w 2015 roku. Przypomnijmy, że wówczas Ogórek brała udział w wyborach jako kandydatka Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Internauci nie pozostawiają na niej suchej nitki. W sieci nie brakuje nawet wulgarnych komentarzy w kierunku prowadzącej popularny program.Źródło: Pikio.pl, Twitter.com yeshivagrl (@yeshivagrl), tokfm.pl, TVP Studio Polska
Foto: YouTube.com Rzeczpospolita TV (youtube.com/channel/UCpchzx2u5Ab8YASeJsR1WIw)