Wielka porażka Pawłowicz. Totalnie olana przez Biedronia!

Wszyscy, którzy śledzą na bieżąco politykę wiedzą, jaka jest posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz. Nie potrafi się kontrolować, a swoimi wypowiedziami rozpętała już nie jedną burzę czy obraziła nie jedną osobę. Warto wspomnieć, że zazwyczaj są to bardzo ostre wyzwiska. Tym razem poniosła jednak wielką porażkę w wojnie z prezydentem słupska.

W ostatnich tygodniach Robert Biedroń często dodawał posty na swoim profilu na Twitterze, które równie często krytykowała Krystyna Pawłowicz. Jeden z bardziej ostrych, w których Biedroń postulował, by bardziej eksponować kobiety w polskiej historii, Pawłowicz skwitowała tak: Niech pan nie udaje kobiety.Nasze szczęście,że nie ma pan żadnej władzy nad polską historią i nie zmieni jej,ani wielkich polskich mężczyzn- odważnych,walecznych władców, którzy budowali wielkość Polski w męskie genderowe ofiary w rurkach i róż tenisówkach. Konflikt zaostrzył Biedroń, kiedy to gościł w programie na stacji TVN24.

Posłanka Pawłowicz, która opowiada, że mój związek jest jałowy, że śmierdzi jej w Sejmie, kiedy niepełnosprawni leżą na posadzce, to jest degeneracja. – skwitował posłankę PiS. Ponadto wykazał się wielką dojrzałością, bowiem jak się dowiedzieliśmy od samej Pawłowicz, zablokował ją na Twitterze, aby uniknąć jej głupich wpisów i nie drążyć dalej wojny. Lansujący się w sieci na zatroskany o innych kryształ
– Robert BIEDROŃ, w odpow. na moje MERYTORYCZNE pytania do jego górnolotnych i pustych wpisów – zablokował mnie.
Demaskujmy ogłupiających Polaków lewackich „kaznodziejów” też na ICH stronach !
– napisała.

Źródło: nczas.com
Foto: wikimedia commons