Lis odpowiada Morawieckiemu. Premier zapadł się pod ziemię!

Jak wiemy Prawo i Sprawiedliwość wprowadza nowelizację ustawy o IPN. Wywołało to w ostatnich dniach wielki bunt środowisk opozycyjnych, bowiem to właśnie one od początku mówiły, że cała ta ustawa to wielki niewypał. Na Twitterze doszło do ciekawej wymiany informacji ze strony internautów oraz znanego dziennikarza Tomasza Lisa.

Premier @MorawieckiM w @tvp_info: Dzisiaj przez tą deklarację, ale również przez to, że zbudowaliśmy przez ostatnie 5 miesięcy atmosferę rosnącej wiedzy i świadomości wokół Sprawy Polskiej, odnieśliśmy ogromne zwycięstwo – poinformowała Kancelaria Premiera na swoim profilu Twitter. Wpis ten wywołał burzę w internecie. Skomentowało go wielu internautów, krytykując rząd Morawieckiego. Swoje trzy grosze postanowił dodać Lis.

Adam Nawałka to jednak frajer. Gdyby widział dziś Morawieckiego wiedziałby, że zamiast brać winę na siebie, powinien ogłosić wielki sukces. Niniejszym ogłaszam Morawieckiego największym kłamcą polskiej polityki po 89 roku. Największym sukcesem Morawieckiego jest diametralna zmiana wizerunku Pinokia. Okazuje się, że Pinokio był absolutnie prawdomówny. 10 godzin wystarczyło PIS- owcom, żeby zrobić kompletnych głupków z siebie i swojego prezydenta, a potem ogłosić, że to wielki sukces. – napisał w swoich Tweetach dziennikarz..


Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/MASAKRACJA, youtube/Tomasz Lis.