Hitowe nagranie! Jako pokutę ma wpłacić pieniądze na konto Rydzyka

To się w głowie nie mieści. Do zaskakującego odkrycia doszedł jeden z użytkowników Twittera, który w krótkim, bo dwuminutowym filmiku, obnażył cały kościół na czele z Ojcem Rydzykiem. W internecie znaczna większość użytkowników uważa to za coś niewiarygodnego wylewając fale hejtu na Rydzyka. Pojawiały się komentarze stwierdzające, iż przez takie działanie kościoła trudno się dziwić, że w obecnych czasach co raz więcej ludzi z niego odchodzi.

Mianowicie, mężczyzna przedstawia na filmiku stronę internetową, na której można się wyspowiadać, oczywiście przez sieć. No więc jesteśmy na stronie ojciecdyrektor.de, która to wyskakuje, gdy wpiszemy w internet spowiedź online. No i mamy tutaj spowiedź online i takie pytania: czy zrobiłeś rachunek sumienia? czy żałowałeś za grzechy? czy odmówiłeś zadaną poprzednią pokutę? – rozpoczął. Po wpisaniu przez niego przykładowych grzechów pojawiły się wielkie kontrowersje, które ciężko zrozumieć.

Jak zaznacza mężczyzna na filmie, pierwszym hitem jest informacja o “trwaniu łączenia z Bogiem”, oczywiście przez internet. Dalej jest tylko lepiej. Następnie pokazuje się informacja o transferze grzechów do Boga, co twórca filmu nazwał parodią. Na koniec zostało najlepsze. Jako pokutę otrzymał… wpłacenie 25 zł na konto Ojca Rydzyka. Mało tego, pojawia się również informacja kolorem czerwonym, że jeśli kwota nie zostanie wpłacona, spowiedź jest nieważna i do następnej można dodać grzech ciężki, co jest kompletną parodią. Całe nagranie można zobaczyć poniżej.

Źródło: polityczek.pl, twitter.com/Polskawruinie1
Foto: youtube/Radio Maryja, twitter.com/Polskawruinie1