Niesiołowski wbił PiS w ziemię

Stefan Niesiołowski znany jest z tego, że nie przepada za rządami Prawa i Sprawiedliwości. Upust swoim emocjom za każdym razem daje podczas różnego rodzaju wywiadów, czy to w telewizji, czy w gazetach. Tym razem był gościem w programie “Nie ma żartów”, gdzie w ostrych słowach skomentował poczynania partii rządzącej. Nagranie z całej akcji wyciekło do internetu.

Wideo zaczyna się od słów Niesiołowskiego: “PiS to jest chamstwo, podłość, zło i złodziejstwo.” “Dyskutowanie z PiS-em, z całą tą PiS-owską masą, która się dorwała w tej chwili i znęca się nad Polską, okupuje Polskę, dyskusja jest stratą czasu. Sądy stają się na naszych oczach instytucją podległą partii politycznej, tracą niezależność, i o to chodzi w tym sporze, i mam nadzieję, że Trybunał Sprawiedliwości w Strasburgu wreszcie wyda wyrok w tej sprawie i wreszcie przyjdzie kara nie dla Polski tylko dla PiS-u. PiS to nie Polska. Chodzi o ukaranie reżimu PiS-owskiego, a nie Polski.” – dodał.

Następnie dziennikarka stwierdziła, że zarówno była premier Beata Szydło, jak i prezydent Andrzej Duda łamią prawo. Tak, tylko, że ta retoryka. Szydło oczywiście była zupełnym zerem, w sensie trudno powiedzieć, że coś łamała. – powiedział, po czym wtrąciła się dziennikarka pytając kogo woli, Szydło czy Morawieckiego. Szydło, myślę, że Szydło. Mniej obrzydliwa, bo jednak to taka prowincjonalna sołtysowa nazywana, babina z odpustu. – kontynuował. Całą, dłuższą wypowiedź Niesiołowskiego możecie zobaczyć na wideo poniżej.

Źródło: youtube.com/powyzej3lat
Foto: youtube.com/powyzej3lat