Gasiuk-Pihowicz powraca z hukiem! Tym wpisem wryła Dudę w ziemię

Zdjęcie z białego domu, na którym to Andrzej Duda wraz z Donaldem Trumpem podpisują polsko-amerykańską deklarację wywołało lawinę komentarzy w sieci. Wszystko za sprawą tego, że prezydent Polski musiał to zrobić… na stojąco. Sprawę postanowiła skomentować posłanka Nowoczesnej, Kamila Gasiuk-Pihowicz, która nie szczędziła gorzkich słów pod adresem samego Dudy, jak i polityków partii rządzącej.

Patrząc na to zdjęcie mam wrażenie ze zaraz po jego wykonaniu @AndrzejDuda pozwolono skosić trawnik przed Białym Domem, a on pobiegł tam w podskokach i z uśmiechem na ustach. Prawda jest taka, że Andrzejowi Dudzie nawet nie pozwolono usiąść do stołu żeby te deklaracje podpisać. – napisała w swoim pierwszym wpisie wiceprzewodnicząca partii. Warto dodać, że jej komentarz został polubiony przez blisko 1000 osób.

W kolejnym poście posłanka Nowoczesnej postanowiła uderzyć w polityków Prawa i Sprawiedliwości, jak i samą partię. B. Komorowski został zaproszony do Białego Domu zaledwie po czterech miesiącach prezydentury. Duda dopraszał się o to od 3 lat. Nikt nie szanuje polityków PiS. Dopóki PiS jest u władzy nikt nie będzie szanował Polski. To widać najmocniej po zdjęciu z podpisania deklaracji. – czytamy na jej twitterowym profilu. Co ciekawe i ten wpis wywołał spory odzew internautów.

Źródło: Wirtualna Polska, Twitter.com Kamila Gasiuk-Pihowicz
Foto: Wikimedia Commons, YouTube.com Punkt Widzenia TV