Szydło zakpiła z PSL. Mistrzowska riposta rzecznika ludowców wbiła ją w ziemię!

Beata Szydło znowu jest na ustach wszystkich Polaków. Jak wiadomo zbliżają się wybory, co równa się z zaostrzoną walką między partiami politycznymi o wyborców. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że PSL dołączyło do Koalicji Europejskiej. Była premier odwiedziła program na antenie TVP Info “Gość Wiadomości”, gdzie skrytykowała zagranie wcześniej wspomnianej partii.

Myślę, że dla wielu działaczy i wielu ludzi wspierających do tej pory PSL to jest duży szok, że ich ugrupowanie dołącza do tak egzotycznej koalicji. To pokazuje determinację i chęć za wszelką cenę uratowania, ja mam wrażenie, liderów PSL, a szczególnie szefa PSL, któremu wydaje się, że udział w tej koalicji pozwoli mu na przetrwanie – powiedziała była premier Beata Szydło.

Na odpowiedź partii długo nie musieliśmy czekać. Rzecznik prasowy Polskiego Stronnictwa Ludowego, Jakub Stefaniak, swoją odpowiedzią wbił polityk Prawa i Sprawiedliwości w ziemię. “Powiedziała chciwa osoba bez kompetencji która jako pierwsza w historii sama sobie przyznała nagrodę będąc premierem .. a teraz przebiera nóżkami żeby doić w Euro ….🤢” – napisał na Twitterze. Jego wpis spotkał się z dużym poparciem i ma już prawie 1,5 tysięcy polubień.

Foto: instagram.com/natemapl
Źródło: natemat.pl