Bezradnej Pawłowicz puściły nerwy. Te słowa rozłożyły Polaków na łopatki!

Znana wszystkim posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz po raz kolejny szokuje swoimi wpisami na portalu Twitter. Zazwyczaj sprawy bierze w swoje ręce, nie zbaczając na konsekwencje związane ze swoimi wypowiedziami. Tym razem czuje się jednak bezradna, a o pomoc poprosiła swoich kolegów ministrów.

Ostatnio Twitter wziął się za blokowanie kont z bulwersującymi treściami. Przykładem takiego działania jest Kaja Godek, która opublikowała skandaliczny i homofobiczny wpis, co poskutkowało zablokowaniem jej profilu. Jeden z internautów zwrócił się do Pawłowicz, aby skomentowała blokowania profili przez wspomniany wcześniej portal. “Piękną akcję w obronie @R_A_Ziemkiewicz po wyrzuceniu z Interii dziennikarze ze znanymi nazwiskami zrobili… Zawieszenie profili @nsz_1942 @zznsz @GerDeathCamps @KatynMemorialJC mają w nosie…. Jedynie @cezarykrysztopa na poziomie” – napisał.

Posłanka PiS rzeczywiście odpowiedziała. Uznała działania Twittera za skandal, a o interwencję poprosiła swoich klubowych kolegów Ministra Cyfryzacji oraz wiceministra Andruszkiewicza. “To JEST SKANDAL ! Panie Ministrze Cyfryzacji Zagórski @MC_GOV_PL,panie wiceministrze Adam Andruszkiewicz @Andruszkiewicz1 POPROSZĘ o INTERWENCJĘ w sprawie ZAWIESZANIA i BLOKOWANIA na TT WAŻNYCH dla Polaków profili !” – napisała. Słowa te szybko rozeszły się wśród Polaków, którzy są zaskoczeni bezradnością Pawłowicz. Większość z nich twierdzi również, że znając ostry temperament Pawłowicz, za niedługo również i jej konto może zostać zablokowane, czego ma się obawiać posłanka.

Foto: facebook.com/KrystynaPawlowicz
Źródło: natemat.pl, se.pl, pikio.pl