Skandaliczne zachowanie polityka PiS! Minister edukacji powinien się po tym zapaść pod ziemię

Minister edukacji, Dariusz Piontkowski jest dzisiaj na językach wszystkich Polaków. Podczas krótkiego wywiadu, którego udzielił dla Gazety Wyborczej obraził dziennikarkę Justynę Dobrocz Oracz. Ta zapytała go o sytuację uczniów w szkołach. Agresywna odpowiedź polityka Prawa i Sprawiedliwości może wzbudzać kontrowersje.

Kontrowersje w ostatnim czasie wzbudzają również plany lekcji uczniów w poszczególnych szkołach. Na poznańskim Dębcu uczniowie kończą lekcje o… 20:00! W związku z tym dziennikarka Gazety Wyborczej postanowiła zapytać o rozwiązanie tego problemu samego ministra edukacji, Dariusza Piontkowskiego. Jego odpowiedź była co najmniej zaskakująca. “Jeżeli chodzi o reformę, która miała nie dotknąć uczniów, a wprowadza chaos…” – powiedziała dziennikarka, po czym przerwał jej Piontkowski.

Jeszcze raz powtarzam, chaos to jest być może w Pani głowie dotyczący oświaty, natomiast wyraźnie reforma przebiegała sprawnie” – odpowiedział. Dziennikarka powiedziała mu, że ją obraża, co na polityku PiS wyraźnie nie zrobiło żadnego wrażenia. W sieci huczy na temat jego słów, bowiem jak twierdzą internauci, rolą ministra edukacji jest również dawanie uczniom przykładu.

Foto: wyborcza.pl/screen
Źródło: polityczek.pl