Młynarska bezlitośnie uderzyła w Kaczyńskiego. Prezes PiS wbity w ziemię!

Popularna polska dziennikarka, Paulina Młynarska postanowiła zareagować na słowa prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Mowa tutaj o jego kontrowersyjnej wypowiedzi na temat rodziny podczas konwencji PiS w Lublinie. “Wiecie co mnie osobiście najbardziej wkurzyło w tym, co na temat „prawdziwej” rodziny powiedział prezent Jarosław Kaczyński?” – rozpoczęła.

To, że właśnie przez takie wstrętne podejście, przez ten kołtuński, dyskryminujący mental, kiedy zostałam sama z córką (nie moja decyzja), zamiast wierzyć w siebie i być dumną z tego, jak dobrze sobie radzę w roli samodzielnej matki, szukałam sobie na siłę faceta. Bo całe otoczenie zdawało się mówić jak prezes, że nasza dwuosobowa rodzina jest do niczego! Że wtedy będzie git, kiedy będzie chłop. A najgorsze, że ta bzdura była wypalona żelazem w moim wnętrzu. Serio, byłam przekonana, że bez mężczyzny u boku nie stanowię rodziny!” – kontynuuje.

To jedna z najgorszych rzeczy, jakie można powiedzieć człowiekowi, który samotnie wychowuje dzieci, czy też dziecko. Lata minęły, zanim zaczęłam doceniać siebie jako pełnowartościową rodzinę dla mojej córki w pełnym tego słowa znaczeniu. A mogłam już wtedy, gdy powstało to zdjęcie, a ja byłam w 6 miesiącu ciąży, miałam 21 lat i zerowe pojęcie o tym ile to wysiłku, by wychować człowieka. Byłoby nam obu łatwiej i szczęśliwiej. Rodzina to ci, którzy kochają. Tylko to ma znaczenie. LGBT, samotni, zastępczy, byle kochać” – zakończyła.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/Niezależny Serwis Wiadomości, youtube/Plejada