Prezydent Nowej Soli nie wytrzymał. Kaczyński wryty w ziemię, tego wpisu nigdy nie zapomni!

Prezes partii rządzącej, Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński podczas wielu lat narobił sobie wielu wrogów. Jednym z nich jest prezydent Nowej Soli, Wadim Tyszkiewicz. Ten swoim nowym wpisem w ostrych słowach uderzył w lidera ugrupowania rządzącego.

Panie Jarosławie K., będzie się pan smażył w piekle, jeśli tylko ono istnieje. Za co? Przede wszystkim za to, że niemal “na śmierć i życie” pokłóciłem się o pańską Polskę z moim przyjacielem…, za to, że skłócił i podzielił pan 38 milionowy naród, za to, że brat staje przeciw bratu, za to, że po kościele przy rosole, przy rodzinnym stole, ludzie skaczą sobie do oczu, jak 30 lat temu, za to, że mimo tego, że jestem katolikiem- nie chodzę już do kościoła, który pan zawłaszczył i upolitycznił, za to, że zagrożone jest to, co tak ciężką pracą wypracowaliśmy przez ostatnie kilkanaście lat” – napisał.

za to, że polską demokrację cofnął pan o 30 lat do czasów Kiszczaka,
za wrogość i nienawiść jaką rozbudził pan w narodzie, za cyniczną grę na uczuciach i strachu Polaków, za negatywne emocje, za postawienie swoich osobistych interesów, służących zaleczeniu kompleksów, ponad interes Narodu…. za to całe zło, jakie wyrządził pan Polsce czeka pana odpowiedzialność przed Bogiem i mam nadzieję, że zdąży pan ponieść jeszcze odpowiedzialność przed narodem, choć tchórzliwie przerzuca pan ją na innych, cynicznie udając szeregowego posła.
I oby tylko piekło nie zamarzło
” – dodał.

Źródło: facebook.com/wadimnowasol
Foto: flickr/drabikpany