Emeryt skonfrontował się z Dudą, obrzucił prezydenta błotem. To wideo podbija internet!

Prezydent naszego kraju, Andrzej Duda pojawił się przedwczoraj (tj. sobota 24 maja) na targu w Garwolinie. W przestrzeni publicznej prezydent ciągle jest w obiektywie kamer. Nie inaczej było i tym razem. Kamery uchwyciły moment jego konfrontacji z pewnym emerytem. Słowa prezydenta spowodowały wielkie poruszenie w internecie.

Mężczyzna stanął twarzą w twarz z prezydentem i prosto w oczy zarzucił mu kilka rzeczy, które mu się nie podobają. Powiedział m.in. o 13. emeryturze dla seniorów. “Daliście emerytom 13-stki po 900 zł, a zabraliście mi 1200 zł za śmieci. Po co żeście dali, jak to zabrali?” – zapytał emeryt. Odpowiedź Dudy zszokowała niejednego internautę. “Wie Pan, problem polega na tym, że 13-stke Pan dostał ode mnie i od rządu, a cena śmieci to jest samorządu lokalnego” – powiedział. Mężczyzna stwierdził, że sytuacja taka jest, co najmniej kuriozalna.

On dał i rząd dał. Zaczyna się równia pochyła jak u Komorowskiego. Niech więcej wychodzi do ludzi, to się bardziej pogrąży” – pisze jeden z internautów pod wspomnianym nagraniem. “Jutro wyślę zapytanie do Kancelarii Prezydenta, żeby podesłał potwierdzenie przelewu, że to od niego, a nie z naszych podatków“, “Od rządu można dostać najwyżej pałowanie za darmo, bo rząd nie ma własnych pieniędzy” – dodali kolejni. Wideo można zobaczyć poniżej.

Czytaj dalej

Foto: youtube/godlo
Źródło: polityczek.pl, youtube/godlo