Małgorzata Trzaskowska po pierwszej turze wyborów: Pełna mobilizacja na 12 lipca!

Pierwsza tura wyborów prezydenckich za nami. Według sondażu exit poll od IPSOS wygrał ją obecnie urzędujący prezydent Andrzej Duda, uzyskując 41.8 % głosów poparcia. Tuż za nim znaleźli Rafał Trzaskowski (30.4 %) oraz Szymon Hołownia (13.3 %). Za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Facebooku Małgorzata Trzaskowska podziękowała wszystkim osobom, które w niedzielę oddały swój głos. 

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli udział w wyborach. Wysoka frekwencja to dowód na to, jak bardzo nam wszystkim zależy na Polsce. Głęboko wierzę, że te wybory mogą nas wiele nauczyć. Mamy szansę odbudować wspólnotę. Wystarczy, że będziemy walczyć o coś, a nie przeciwko komuś. Wtedy zwyciężymy! Pełna mobilizacja na 12 lipca! – napisała żona kandydata Koalicji Obywatelskiej. Na jej wpis zareagowało wielu internautów. Bardzo nam zależy na Polsce i na jej przyszłości. Dlatego wybierajmy mądrych i dobrych ludzi, którzy nią rządzą!, Gratulacje i walczymy 12 lipca o lepszą Polskę, Pełna mobilizacja i walczymy dalej! – piszą.

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli udział w wyborach. Wysoka frekwencja to dowód na to, jak bardzo nam…

Publiée par Małgorzata Trzaskowska sur Dimanche 28 juin 2020

Czytaj dalej

Źródło: Facebook.com Małgorzata Trzaskowska, Wirtualna Polska, IPSOS
Foto: Facebook.com Małgorzata Trzaskowska screen