“Szanowny Panie Rafale”. Jurek Owsiak tym wpisem skradł serca wyborców Trzaskowskiego!

Pierwsza tura wyborów prezydenckich za nami. Według sondażu exit poll od IPSOS wygrał ją Andrzej Duda, uzyskując 41.8 % głosów poparcia. Tuż za nim znaleźli się Rafał Trzaskowski (30.4 %) oraz Szymon Hołownia (13.3 %). Za pośrednictwem facebookowego konta, kandydatowi Koalicji Obywatelskiej postanowił pogratulować Jerzy Owsiak. Jego wpis w krótkim czasie zdobył ponad 5 tysięcy reakcji! 

Szanowny Panie Rafale!
Dziękuję, że był Pan z nami podczas tej srogiej i chaotycznej drogi do wyborów. Dzięki za furę uśmiechu i dobrych oraz kulturalnych słów. Ja momentami nie wyrabiam i w słowach nie przebieram, dlatego potrafię docenić to, co płynie do moich uszu z politycznej sceny. Tak łatwo przecież nienawidzić i rozsiewać złość i upokorzenie. Dzięki za tyle prób złączenia nas wszystkich Polaków, choć wydaje się to niemożliwe. Dzięki, że w tak krótkiej kampanii wyborczej nie próbował Pan przebrać swoich kontrkandydatów w demony i dzikie stwory, dziękuję, dziękuję że mogłem ja i miliony Polaków zobaczyć pańskich bliskich, z którymi Pan tak jak miliony Polaków, tworzy swoją codzienność dla mnie w normalny i bliski mojemu sercu sposób! – pisze na portalu społecznościowym Owsiak. 

Dzięki za dzisiejszy wynik – kupa Narodu Panie Rafale chce budować ten kraj z myślą o sukcesie i szacunku dla nas od innych!

Ja chcę tworzyć Polskę ze wszystkimi – bez względu na orientację polityczną, religijną i seksualną

Każdy ma coś dobrego do zaoferowania i super, że z Pana ust też to usłyszałem, a poprzez głosy na Pana – usłyszałem to też z ust milionów Polaków!

To super wynik Panie Rafale! – dodał założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pod jego postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Popieram i zgadzam się z tymi słowami bardzo – napisał jeden z internautów.

Czytaj dalej


Źródło: Facebook.com Jurek Owsiak, Wirtualna Polska, IPSOS
Foto: YouTube.com MAGAZYN VIVA!, Janusz Jaskółka screen, TVP Info