Ten list przed II turą musi przeczytać każdy Polak! “Wszyscy na wybory przegonić PiS z Pałacu!”

Wszyscy na wybory przegonić PiS z Pałacu! Za trzydzieści pięć godzin koniec kampanii. Chciałbym jeszcze raz do wszystkich zaapelować o głosowanie w tych wyborach na Rafała Trzaskowskiego. Szczególnie mój apel kieruje do tych osób, które w I turze nie głosowały na niego. Do wyborców Szymona Hołowni (do których i ja się zaliczam), do wyborców Konfederacji oraz do wyborców PSL. W tych wyborach my nie tylko wybieramy Prezydenta RP” – rozpoczął swój list otwarty do wszystkich Polaków Roman Giertych. Zachęca on w nim każdego do oddania głosu w II turze wyborów prezydenckich.

W tych wyborach każdy musi sobie odpowiedzieć na pytanie, czy jest za Polską rządzoną przez Jarosława Kaczyńskiego, czy też nie. Czy jest za Polską, gdzie ludzie są oskarżani, skazywani i trzymani w więzieniach przez urzędników partyjnych, czy też przez niezależnych sędziów. Czy jest za Polską, gdzie stanowiska w spółkach, ministerstwach, agencjach powierza się kolegom partyjnym, czy też niezależnym fachowcom. Czy jest za Polską, gdzie rząd, parlament, prezydent jest podporządkowany jednemu posłowi, czy też każdy niezależnie wykonuje swoje funkcje w sposób odpowiedzialny” – kontynuuje mecenas.

Czy jest za Polską izolowaną, wyśmiewaną, lekceważoną na arenie międzynarodowej, czy za Polską szanowaną wśród Państw Europy i Świata. Czy jest za Polską nieustannego kłamstwa w TVP, czy też Polską gdzie dziennikarz ma mówić prawdę, a nie kłamać. Czy jest za Polską, gdzie ludzi traktuje się jak głupców – ciemny lud, czy jak świadomych obywateli.
Dlatego wzywam jeszcze raz! Wszyscy na wybory przegonić Andrzeja Dudę z Krakowskiego Przedmieścia! Ta bitwa będzie najważniejszym starciem z PiS od 15 lat. Gdy PiS ją przegra, to ich rewolucja się skończy.
Wszyscy na wybory!
Roman Giertych
PS Przypominam, że jeszcze do niedzieli można składać zamówienia na moje książki ze specjalną wyborcza zniżką. Podaje adres wydawnictwa w pierwszym komentarzu
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Gazeta.pl, youtube/naTemat.pl
Źródło: facebook.com/Roman-Giertych-strona-oficjalna-215392231834473