Kaczyński zabrał głos przed II turą wyborów. Uderzył w opozycję, został zaorany jak nigdy!

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński ku zaskoczeniu wielu Polaków niezbyt udzielał się w mediach podczas trwania I tury wyborów prezydenckich. W końcu, na kilka dni przed II turą wyborów zabrał głos na antenie TV Trwam. Wypowiedział się na temat mediów. Stwierdził, że nie PiS nie chce nimi sterować, ale nie może pozwolić, aby zagraniczne media decydowały kogo poprzeć w wyborach. Uderzył również w całą opozycję, jednak nie uszło mu to na sucho. Internauci postanowili skrytykować wypowiedzi Kaczyńskiego.

Jarosław Kaczyński był gościem programu “Rozmowy niedokończone” na antenie TV Trwam. Poruszył wiele tematów, m.in. mediów, opozycji czy polityki społecznej. “To jest stawka tych wyborów. Toczy się batalia o przyszłość Polski w bardzo wielu wymiarach – polityki rządzenia, życia społecznego, naszej kultury i jej trwania. Dalej jest kwestia tego, co odnosi się do przyszłości tego narodu. Chodzi o to, by kontynuować te zmiany. Jeżeli chodzi o aspekt nauczania, wychowania, chodzi o to, aby kontynuować te zmiany, czy też wrócić do tego, co ma przygotowywać młodego człowieka do życia w społeczeństwie lewicowo-liberalnym” – stwierdził prezes PiS. “Stawka toczy się o przyszłość Polski. Ci, którzy prą do władzy, bo walka nie toczy się tylko o wygraną w wyborach prezydenckich, to są ludzie, którzy kwestionują to, co jest naszą tradycją. […] Nasi polityczni przeciwnicy mogą mówić wszystko, ale wiadomo, że nie dotrzymują swoich zobowiązań. Wiadomo, jakie są ich interesy, ich powiązania. […] Nasi polityczni przeciwnicy są gotowi traktować Polskę jako taki dodatek do Niemiec. Słowa o lotnisku w Berlinie zamiast w Polsce są tutaj dobrym przykładem ” – mówił o przedstawicielach opozycji.

Słowa te nie spodobały się internautom, którzy w komentarzach postanowili wyrazić swoje niezadowolenie. “Obrońca rodziny bez zony i dzieci , człowiek który nie przepracował prawie nic w życiu .. uczyć będzie jak życ !!! idealny przykład do brania“, “Jarek znowu głupoty mówi i szczuje, trzeba z tym skończyć“, “Kłamstwa i obłuda, szerzenie nienawiści, zakłamania. Opamiętajcie się Polacy – najwyższy czas to przerwać” czy “Słuchając prezesa czuję się jak bym cofnął się w czasie o jakieś 40-50 lat. Wtedy też dominowała taka retoryka byle zamazać rzeczywisty obraz kraju” – to tylko kilka wybranych z całej masy komentarzy o podobnym wydźwięku.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Onet News
Źródło: wiadomosci.wp.pl