Dziennikarz, którego zaatakowała Agata Duda przerywa milczenie! Jego słowa całkowicie pogrążą pierwszą damę! 

Wyścig o fotel prezydencki dobiegł końca! Ogromna frekwencja, zbliżone wyniki obydwóch kandydatów, te wybory z pewnością na długo pozostaną w pamięci Polaków. Według wstępnego sondażu exit poll od IPSOS przez kolejne 5-lat urząd prezydenta naszego kraju będzie sprawował Andrzej Duda. Wynika z niego, że uzyskał on 50.4 % głosów poparcia, zaś kandydat KO Rafał Trzaskowski 49.6 %. Na oficjalne dane trzeba jeszcze jednak poczekać, tym samym wiele może się zmienić.

W Pułtusku odbył się wieczór wyborczy Andrzeja Dudy. Głowa państwa postanowiła podziękować wszystkim Polakom za wysoką frekwencję. Taka frekwencja wystawia nam piękne świadectwo, wystawia piękne świadectwo naszej demokracji. Ale w szczególności dziękuję oczywiście tym, którzy oddali głosy na mnie, wszystkim tym, którzy wspierali mnie, wszystkim tym, którzy byli ze mną w tej kampanii, wszystkim tym, którzy przychodzili na moje spotkania, nie tylko w czasie kampanii, ale także wcześniej przez całe pięć lat prezydentury – mówił. Głos zabrała również jego żona Agata Duda, jej słowa wywołały lawinę komentarzy.

Pierwsza dama m.in. zaatakowała dziennikarza “Gazety Wyborczej” Pawła Wrońskiego. Przed I turą napisał pan, że zakwitł kwiat paproci i prezydentowa się wypowiedziała. Panie redaktorze, to dzisiaj jest ten dzień, a że kwiat paproci kwitnie raz na 100 lat, to pewnie ani ja nie doczekam się rzetelności z pana strony, ani pan nie doczeka się ze mną wywiadu – stwierdziła. W rozmowie z portalem naTemat.pl polski publicysta postanowił skomentować słowa małżonki Andrzeja Dudy. Jestem zaskoczony. Nigdy nie prosiłem Agaty Dudy o wywiad i nie zamierzam tego robić. O czym miałbym z nią rozmawiać? O literaturze niemieckiej? O tym mogę podyskutować z moją żoną, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, która też jest germanistką – powiedział.

Czytaj dalej

Zródło: natemat.pl, rmf24.pl
Foto: YouTube.com Gazeta Wyborcza, TVP Info screen