“Kingo Dudo, co Ty tam wczoraj w ogóle robiłaś?”. Ten wpis Pauliny Młynarskiej staje się hitem Facebooka

Wyścig o fotel prezydencki dobiegł końca! Ogromna frekwencja, zbliżone wyniki obydwóch kandydatów, te wybory z pewnością na długo pozostaną w pamięci Polaków. Ze wstępnych sondaży wynika, że przez kolejne 5-lat urząd prezydenta naszego kraju będzie sprawował Andrzej Duda. Wczoraj w Pułtusku odbył się jego wieczór wyborczy. Prezydent wraz z córką Kingą oraz żoną Agatą przemawiał do Polaków.

Kingo Dudo! Mój profil obserwuje sporo osób, które możesz znać ze studiów, zwłaszcza młodych kobiet i mężczyzn. Wiesz, takich, które i którzy, za sprawą nagonki rozpętanej przez Twojego tatę, boją się o siebie i bliskich każego dnia, bo kochają w „niewałaściwy” sposób. Może któraś z koleżanek, któryś z kumpli, podeśle Ci tę wiadomość od „starszej siostry”. Może media, w przerwie od omawiania Twojej kreacji i niewątpliwej urody, zechcą puścić to dalej. Otóż kochana Kingo: w życiu nie da się zjeść ciastka i nadal go mieć. Tak jak nie można być trochę w ciąży. Jeżeli uważasz, że wszyscy zasługują na szacunek, są równi i nie powinni się bać, niezależnie od tego kogo kochają, TO CO TY TAM W OGÓLE WCZORAJ ROBIŁAŚ? – pisze na wstępie na Facebooku Paulina Młynarska. Jej wpis, który skierowała do córki prezydenta, w krótkim czasie polubiło 2 tysiące osób. 

Ludzie, którzy nie godzą się na faszystowskie szczucie przeciwko całym grupom społecznym, siedzieli wczoraj w Polsce w domach, z paznokciami zjedzonymi do kości. Moja córka, która jest lesbijką, pisała do mnie w nocy: „mamuś chce mi się wymiotować z nerwów”. Moi przyjaciele geje: „Lola, nie mam już siły tu żyć”. Twój tato, Kingo, dla własnej politycznej korzyści zgotował tym ludziom i ich dzieciom horror, który nie skończy się wraz z kamapanią. Kiedy więc stajesz u jego boku i nagle wypuszczasz z siebie tęczową chmurkę na temat szacunku i tolerancji, to nie jest żaden akt odwagi, ale czysty konformizm. Nieskażony niczym biel Twojego garnituru. Dziękuję za uwagę. Czekam na wyniki z komisji. PM – dodała.

Czytaj dalej

Źródło: Facebook.com Paulina Młynarska
Foto: YouTube.com Paulina Młynarska, Wirtualna Polska screen/TVP Info