Karczewski właśnie sięgnął dna! Zaatakował żonę Rafała Trzaskowskiego

Pomimo tego, że kampania wyborcza została już zakończona, a większością głosów pomimo niedużej różnicy wygrał Andrzej Duda, politycy Prawa i Sprawiedliwości nadal wbijają szpile zarówno w prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, jak i jego żonę, Małgorzatę. Wkrótce ma dojść do spotkania wspomnianego prezydenta Warszawy z głową naszego kraju w Pałacu Prezydenckim. W wywiadzie dla Wirtualnej Polski, Małgorzata Trzaskowska została zapytana, czy pojawi się u boku swojego męża.

Dlaczego nie miałabym się spotkać z Agatą Dudą? Jeżeli tylko wykaże się jakąś widoczną aktywnością na rzecz kobiet, zwłaszcza na polu edukacji, to na pewno będę gotowa do rozmowy. Dla kobiet w Polsce ważne są konkrety. Absolutnie jestem gotowa na spotkanie i rozmowy z każdym. W kampanii żałowałam, że nie starczyło czasu, żeby pojechać w regiony, gdzie najwięcej mieszkańców głosowało na obecnego prezydenta. Na Podkarpacie, Podlasie. Chciałabym spotykać się z kobietami, które mają inne poglądy, inne zdanie na wiele aktualnych teraz tematów i rozmawiać z nimi” – odpowiedziała.

Słowa te z jakiegoś powodu nie spodobały się jednak senatorowi Prawa i Sprawiedliwości, Stanisławowi Karczewskiemu. “Kupa bufonady” – stwierdził na Twitterze. “A serducha nie widać” – zaznacza. Wielu internautów postanowiło zareagować negatywnie na nagły atak polityka, dając upust swoim emocjom w komentarzach. “Każdy przyzwoity człowiek powinien unikać kontaktów z człowiekiem, który notorycznie łamie Konstytucję, to nie jest kwestia opinii, tylko faktów i odpowiedzialności za dobro wspólne, pan tymczasem rozdaje epitety, których nie potrafi uzasadnić, to niegodne lekarza” czy “Dlaczego u was każde wytknięcie błędu,lub powiedzenie prawdy jest atakiem, obrzydliwym atakiem,bufonada, nagonką?” – pisali.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/malgorzata.m.trzaskowska, youtube/Fakty RMF FM
Źródło: polityczek.pl, twitter.com/StKarczewski