Pułkownik Mazguła w ostrych słowach zwrócił się bezpośrednio do Dudy. “Trochę pokory i prawdy Panie Duda…”

Pułkownik Adam Mazguła za pomocą swojego profilu na Facebook’u zareagował na wywiad prezydenta Andrzeja Dudy dla Gazety Polskiej. “Trochę pokory i prawdy Panie Duda. Andrzej Duda udzielił wywiadu Gazecie Polskiej i wprawił mnie ponownie w zdumienie. Opowiadanie takich strzępów prawdy nie przystoi nawet tak marnym politykom. O jakim programie Pan mówi? Nie słyszałem o żadnym Pańskim programie poza stwierdzeniami w wolnym tłumaczeniu, że będzie Pan zatwierdzał rozdawnictwo i przekupstwo wyborców PiS-u dalej oraz że rodzina katolicka jest najważniejsza, pod warunkiem, że będzie zwalczać nieludzi LGBT” – rozpoczął swój wpis pułkownik.

Taki praktyczny punkt faszystowskiego spojrzenia na świat. Reszta Pana programu jest w głowie Jarosława Kaczyńskiego i prawdopodobnie nic Pan o nim nie wie. Zostaje tylko dyżurować z długopisem i wywracać skutery wodne z nowymi towarzyszkami zabawy, jeździć na narty i wycieczki. I jeszcze jedna uwaga. Zbliża się Dzień Wojska Polskiego, więc niech Pan nie zapomni zrobić sobie kolejnego zdjęcia z generałami w tle. Po to w końcu są, aby ładne naszpikowane patriotyzmem mundury nie kontrastowały z przystojnym wrogiem Konstytucji RP, na którą i Pan i wszyscy oni przysięgali. A tak, będzie Pan mógł udowodnić swoją troskę o wojsko” – czytamy.

Mówią, że to się nazywa żywa ścianka. Takie tło dla propagandy. Doceniam jednak, że potrafi Pan zauważyć alternatywną rzeczywistość w naszym kraju, który urządzacie Polakom. Bo przecież całą władzę macie w swoich partyjnych rączkach, a oskarżacie opozycję? To jakiś żart? Skala złodziejstwa, oszustwa i kłamstwa osiągnęła taki szczyt, że dowodzi przestępczej działalności organizacji PiS-u, która zawłaszczyła wszystkie organy państwa. Prokuratura i policja organizuje bezprawie, a nawet służbom specjalnym giną miliony! To jest alternatywna rzeczywistość! O wyborach proszę nie wspominać, bo jeśli byłyby one po tym, co zdarzyło się na Białorusi, to pewnie zakupione samoloty dla VIP-ów startowałyby alarmowo i bez zezwolenia w niewiadomym kierunku także z naszych lotnisk. Trochę pokory i prawdy Panie Duda. Żadnemu przyzwoitemu człowiekowi nie zaszkodzą. Adam Mazguła” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/profile.php?id=100001472662628
Źródło: facebook.com/profile.php?id=100001472662628