Kaczyński podbija TikToka! To wideo robi dzisiaj furorę w całej Polsce, trzeba to zobaczyć

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński zapowiedział wprowadzenie ustawy dotyczącej ochrony praw zwierząt. Mówi ona o tzw. PiątceDlaZwierząt: humanitarnym ich traktowaniu, kontroli społecznej, precyzyjnym prawie, bezpiecznych schroniskach oraz zaprzestaniu trzymania zwierząt na łańcuchach. Jednym z głównych punktów jest również zakaz hodowli zwierząt w celu uzyskania z nich futer. Kaczyński wystąpił w TikToku Forum Młodych PiS, gdzie na krótkim nagraniu zachęca wszystkich do poparcia wspomnianej ustawy.

Szanowni Państwo, to jest naprawdę potrzebne. Tutaj dzieje się bardzo wiele złego i musimy temu złu zapobiec. Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tą ustawę. Ja ją popieram z całego serca i chciałbym nominować dwie osoby: Pana premiera Mateusza Morawieckiego i Pana posła przewodniczącego zarządu naszej partii Krzysztofa Sobolewskiego do tego by dalej w tym kierunku działali. Żeby ta akcja się udała, bo naprawdę jest potrzebna zwierzętom, a jest przede wszystkim potrzebna ludziom, szczególnie dobrym ludziom” – mówił prezes PiS. Cała akcja okrzyknięta jest hasztagiem #STOPFURCHALLENGE. Całe wideo można obejrzeć poniżej.

@forummlodychpis

Ruszamy z akcją ##StopFurChallenge popierającą ##PiątkaDlaZwierząt. Nominujcie i share’ujcie! ##stopfurchallenge ##trend ##animals ##dlaciebie

♬ dźwięk oryginalny – forummlodychpis

Czytaj dalej

Foto: tiktok.com/@forummlodychpis
Źródło: tiktok.com/@forummlodychpis, natemat.pl