Wojciech Mann uderzył w Kaczyńskiego. Jego wpis podbija sieć, zebrał już prawie 30 tysięcy reakcji!

Po wielu dniach konfliktu w szeregach prawicowych partii doszło do przełomu. Reprezentujący Prawo i Sprawiedliwość premier Mateusz Morawiecki oraz Jarosław Kaczyński, reprezentant Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro i reprezentant Porozumienia Jarosław Gowin wzięli udział we wspólnej konferencji, gdzie poinformowali o zawarciu porozumienia. Wieści te na swoim Facebook’owym profilu skomentował znany wszystkim Wojciech Mann.

Mamy przed sobą trzy lata do kolejnych wyborów parlamentarnych i jestem zupełnie pewien, że to będą lata dobrze wykorzystane dla Polski” – mówił Kaczyński. “Bardzo cieszę się, że doszło do potwierdzenia naszej jedności i stabilności. To porozumienie jest także porozumieniem wobec naszych wyborców i potwierdzenie realizacji naszego programu. Zwyciężyła odpowiedzialność. Zwyciężyła Polska” – dodał premier naszego kraju. Wojciech Mann w swoim wpisie nie podzielał entuzjazmu prawicowych polityków.

Pomyśleć tylko, jak wszystko jest relatywne.
Jarosław Kaczyński ogłosił światu radosną nowinę. Polega ona na tym, że Zjednoczona Prawica znowu się zjednoczyła. Tymczasem dla mnie radosną nowiną byłaby informacja, że całe to towarzystwo, z beznadziejną opozycją włącznie, znika bezpowrotnie ze świata polityki. A już pełnię radości odczułbym, gdyby na ich miejscu pojawili się kompetentni zawodowcy, którzy wydobyliby nas z ksenofobicznego grajdoła, panicznie uchwalającego kolejne strefy wolne od rozumu
” – napisał dziennikarz.

Czytaj dalej


Foto: youtube/Gazeta.pl, youtube/TVN Style
Źródło: facebook.com/wojciechmannofficial, polityczek.pl