Niesiołowski wbił PiS w ziemię. Jego mocny wpis zebrał już prawie 4 tysiące reakcji!

Podczas wczorajszej konferencji Ogólnopolskiego Strajku Kobiet doszło do incydentu z Martą Lampart oraz dziennikarzami TVP w roli głównej. Nie życzyła sobie ona ich obecności i postanowiła wygonić ich w dobitny, wulgarny sposób. “Wyp….ć! Ja już powiedziałam na poprzedniej konferencji, że macie sp….ć. Nie rozumiem, dlaczego tu ciągle przychodzicie” – mówiła. Pogratulować jej postanowił Stefan Niesiołowski. Przy okazji nie omieszkał wbić szpili w Prawo i Sprawiedliwość.

Nareszcie Unia podjęła decyzję, czekaliśmy na nią 5 lat. Jest to decyzja dobra dla Polski, a zła dla pisowskiego reżimu ponurej dyktatury. PiS to nie Polska, a ryk wściekłości pisowskich dygnitarzy, całej tej szczujni, lizusów i beneficjentów dobrej zmiany jest dowodem ba to, ze stało się dobrze. W największym skrócie przydział unijnych pieniędzy, cały budżet Unii w tym także środki na walkę z pandemią (ok. 90 mld złotych) zależy od przestrzegania praworządności. Co jest zgodne z podstawowymi założeniami i samą istotą Unii Europejskiej, która zrzesza państwa demokratyczne. W Unii nie ma miejsca dla dyktatur i pisowcy dobrze o tym wiedzą już pięć lat kłamią kręcą i mataczą, ale wreszcie Unia powiedziała – dość. Albo demokracja i szacunek dla wartości unijnych, albo pieniądze. Unia to nie bankomat. Dziękuję z całego serca – nareszcie.
Niech p. Morawiecki sobie wetuje co chce, politycy Unii znajda sposób żeby zlekceważyć to bezmyślne weto. Dość pisowskich kłamstw i szantażu. Dziękuję panie Przewodniczący Budka za jasne stanowisko PO i opozycji, niech Pan się nie przejmuje pisowskim bełkotem. Dyktatorski reżim nie będzie demokratycznych polityków uczył patriotyzmu i demokraci
” – czytamy na Facebook’owym profilu polityka.

Dziś odbył się spektakl kłamstwa i nienawiści w wykonaniu pisowskich orłów intelektu i uczciwości pp. Wójcika, Kowalskiego i jeszcze kogoś, nie zapamiętałem. Wzywali opozycję do poparcia pisowców i kłamali, że PIS reprezentuje Polskę. Nie PiS to nie Polska tylko uciskającą Polskę dyktatura. Opozycja popiera stanowisko Unii i nie da się szantażować. I jeszcze jedno pani Lempart wyrzuciła ze swojej konferencji pseudodziennikarzy z tvpinfo mówiąc wynoście się, tylko trochę to streściła. Dziękuję Pani to jest język jakim trzeba do nich przemawiać, do Czarnka, Horaly,Wildsteina, Sakiewicza, CBA, wszystkich pisowskich dygnitarzy, lizusów, złodziei, funkcjonariuszy. Pokazała Pani tym wszystkim durniom, którzy łażą do pisowskich szczujni, przyjmują ich ordery, powtarzają brednie w rodzaju – prezydent powiedział, premier zapowiedział, tk ogłosił, prokurator oskarżył gdzie jest ich miejsce i kim oni są. Tylko to słowo na w….. rozumieją i na nie zasługują. Raz jeszcze dziękuję. Stefan Niesiołowski” – dodał odnosząc się do sytuacji podczas konferencji.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/pisorgpl youtube/PUDELEK
Źródło: facebook.com/Niesiolowski.Stefan, polityczek.pl, wmeritum.pl