Dworczyk dostanie szału, jak to przeczyta. Miażdżące słowa Mazguły: “Co ty płaski móżdżku masz do powiedzenia”

Płk. Adam Mazguła na swoim profilu na Facebooku zareagował na zaskakujące słowa szefa KPRM Michała Dworczyka, które padły z jego ust na antenie RMF FM. Dworczyk w RMF FM: „Nie zgodzimy się na szantaż. Jeśli do tego dojdzie, Polska nie zaakceptuje budżetu UE”. A co ty płaski móżdżku masz do powiedzenia? Ty jesteś Polską? Naród Polski chce Unii Europejskiej, jej wartości i budżetu – rozpoczął swój ostry wpis. 

Ty, jak już jesteś druhu, gdzie jesteś, to masz podpisywać nie swoje chore chciejstwo, ale to, co wynika ze służby dla narodu. Powtarzam, dla narodu, a nie PiS-kościelnej mafii pedofilii, gejów i zagubionych chamów parafialnych. Reasumując, to jest nasza racja stanu i żaden Adrian, Mateuszek kłamliwy i tym bardziej jego sekretarz nie macie prawa „nie akceptować”. Macie reprezentować społeczeństwo, a nie władać masą niewolników, bo naród, to nie tylko wasza podła zmiana. Masz gówniarzu tyle do powiedzenia, co ministrant w łóżku proboszcza. Usłyszałem nagle słowa przestępcy generalnego kraju – w tym samym tonie – kontynuował na swoim facebookowym profilu.

Widać zapadła decyzja w królestwie gejów, pedofili i rozwodników, o wyprowadzeniu Polski z Unii Europejskiej. Z tęsknoty za rozumem tych wielkich głów, paruje jak z wulkanów, wyrzuca lawę i ogień niszczący. Każdy kamień lecący z krateru śpiewa miłą ich uszom pieśń o potędze oszukańczej władzy, upada i niszczy. Jednak to nie rzucane kamienie budują przyszłość Polski, a przyjazne relacje, o których ci desperaci nie mają zielonego pojęcia. Zobaczymy, czy zdążycie załadować się do tych pancernych nowych limuzyn w trakcie w******a lania. Adam Mazguła – zakończył na portalu społecznościowym.

Czytaj dalej

Źródło: facebook.com/amazgula, RMF FM
Foto: facebook.com/amazgula, YouTube.com Fakty RMF FM screen