Pułkownik Mazguła miażdżąco odpowiedział Schetynie na jego krytyczne słowa dotyczące aborcji!

Grzegorz Schetyna kilka dni temu był gościem w Polsat News. Wypowiedział się tam o protestach po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Stwierdził, iż nie popiera aborcji na życzenie, oraz że potrzebne jest zorganizowanie referendum w tej dziedzinie. Obszernym wpisem odpowiedział mu na Facebook’u płk Adam Mazguła. “Panie Grzegorzu Schetyna, słyszałem, jak wygłosił Pan oświadczenie, że nie chce Pan aborcji. A kto Panu chce ją zrobić i w jakim celu?” – rozpoczął bez owijania w bawełnę.

Panie Grzegorzu Schetyna, słyszałem, jak wygłosił Pan oświadczenie, że nie chce Pan aborcji.
A kto Panu chce ją zrobić i w jakim celu?
Skąd się wzięła moda na wszystkowiedzących idiotów? Może mi Pan odpowiedzieć, dlaczego wypowiada się Pan w sprawach, które Pana nie dotyczą? Jakim prawem ponownie robi Pan z aborcji politykę obłędu niekompetencji i podłości, chęci podporządkowania sobie kobiet, jako niegodnych do podejmowania własnych decyzji?
Panie Grzegorzu Schetyna, ale i słyszę Władysława Kosiniak – Kamysza,
nie podoba Wam się aborcja, to sobie jej nie róbcie. Jeśli, mimo strajku kobiet, do tej pory do Was to nie dotarło, że żadna kobieta nie robi aborcji, bo ma na to ochotę, ale, że zawsze jest to ból, wyrzuty sumienia i rozterka, która zderza się z krzywdą, warunkami życiowych sytuacji ekstremalnych.
Jednak Wy wiecie wszystko lepiej, bo musicie reagować, bo jesteście wielcy i wpływowi?! Gówno prawda!
Dlaczego nie wypowiadacie się na temat warunkach dopuszczenia mężczyzn do masturbacji? Dlaczego nie obchodzi Was płacenie alimentów, a właściwie niepłacenie, albo sprzedawanie dzieci przez siostry zakonne, skandaliczna skala pedofilii w kościele i bezkarność oprawców, a obchodzą Was kobiece tragedie? Nie, aby im pomagać, ale by ich ograniczać, zmuszać, prześladować, więzić, skazywać na tortury, a nawet wszystkich tych, którzy chcą im pomóc?
” – czytamy.

Jaką trzeba być odczłowieczoną kanalią, aby sobie przyznawać prawo do takich decyzji.
O jakim Wy kompromisie mówicie, o układzie księży z politykami, też mężczyznami, ze zboczoną psychiką seksualną? Tym bardziej że ustalenia tego teoretycznego „kompromisu” od dawna nie są przestrzegane, bo męska mafia lawendowa wymyśliła klauzulę sumienia i inne debilizmy, aby nie przestrzegać prawa?
Do PiS-bandytów nawet bym nie pisał, tylko krzyknął: wypier**lać. Uszanujcie to, chociaż jestem tylko skromnym obywatelem naszego kraju.
Myślę, że czas na zmianę tych skompromitowanych partii i ich politycznie poprawnych bogobojnych krawaciarzy. Nawet nie stać ich na szacunek do ludzi, w tym wypadku, do kobiet, które od lat krzyczą im do uszu swoje hasła, wychodząc spontanicznie i masowo na ulice, a oni i tak mają innych swoich podpowiadaczy.
Odwalcie się więc politycy wszystkich opcji od kobiet i ich seksualności – eunuchy polityczne zabetonowanej sceny dziadów i cwaniaków koryta, tworzący prawo dla swoich fobii!
Czas myśleć o wszystkich Polkach i Polakach, o ich niezbywalnej godności, a nie tylko o Waszych podłych interesikach i wpływach
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/amazgula, youtube/Onet News
Źródło: facebook.com/amazgula