Płk. Mazguła nie wytrzymał i doszczętnie zmiażdżył PiS! “Tak się leczy Polaków z rozumu!”

Pułkownik Adam Mazguła nie ukrywa, że nie sympatyzuje z Prawem i Sprawiedliwością. Za pomocą swoich mediów społecznościowych, głównie Facebook’a, często wypowiada się na tematy polityczno-społeczne dotyczące naszego kraju i rządów PiS. Tym razem wypowiedział się w temacie szczepień, o których jest obecnie głośno w mediach. Mowa o aferze szczepionkowej, która wybuchła po zaszczepieniu się przez kilkunastu artystów poza kolejką. Wykorzystał on tę sytuację, aby w specyficzny sposób wbić szpilę Prawu i Sprawiedliwości.

Lekarze, którzy tak skutecznie leczą nas od pięciu lat z narodowego szczęścia, człowieczeństwa, przyzwoitości i prawdy już dawno się zaszczepili przed pandemią. Pierwszy oczywiście doktor kanalia i doktor Jaki. Potem całe tysiące PiS-doktorów, pielęgniarek sejmowych i ratuszowych. Wystarczy tylko ogłupiałych dziennikarzy stacji telewizyjnych i internet zaszczepić sku***wem, aby innych grillować całymi dniami i odsunąć od siebie nawet myśli o nieuczciwym działaniu. Tak się leczy Polaków z rozumu! Zagryzajcie się durnie, zamiast organizować. A. Mazguła” – napisał.

Komentarze pod przytoczonym wpisem sugerują, że znaczna większość internautów zgadza się ze słowami pułkownika. “Rozum Polacy już dawno stracili dlatego mamy to co mamy. PiS manipuluje częścią społeczeństwa jak dziećmi ,to smutny widok” – napisał jeden z nich. “To oczywiste, że “oni” wszyscy są już zaszczepieni włącznie z rodzinami. Bajzel, chaos i dezorganizacja zacznie się 15 stycznia, jak ruszą zapisy. Ludzie będą skakać sobie do oczu. Wtedy wyjdzie na jaw jak Polski rząd jest cudownie “zorganizowany” do walki z pandemia” – dodaje kolejny.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/amazgula, youtube/Kancelaria Premiera
Źródło: facebook.com/amazgula