Szokujące słowa księdza z Gorzowa do wiernych. “Szczepionki zostały wytworzone z wykorzystaniem ciał dzieci pochodzących z aborcji”

Ksiądz z Gorzowa Wielkopolskiego w trakcie nabożeństwa poruszył temat szczepionek na koronawirusa. Jego słowa wywołały ogromne oburzenie. Stwierdził bowiem, że “zostały wytworzone one z wykorzystaniem ciał dzieci pochodzących z aborcji”. Za jego słowa przeprosił już proboszcz parafii. Chciałbym przeprosić wszystkich za słowa księdza rezydenta. Nigdy się nie spodziewałem, że zrobi coś takiego bez mojej wiedzy i bez konsultacji ze mną – powiedział. 

Na nagraniu, które na swoim Twitterze udostępnił Krzysztof Brejza padły z ust gorzowskiego księdza skandaliczne słowa. “Wszystkie obecnie produkowane szczepionki na COVID-19 zostały wytworzone z wykorzystaniem ciał dzieci pochodzących z aborcji. Módlmy się za naukowców, aby wynaleźli szczepionkę niebudzącą kontrowersji moralnych” – mówił do wiernych. Poseł Brejza w tej sprawie skierował interwencję do Adama Niedzielskiego. W związku z tym skandalicznym stwierdzeniem i powielaniem nieprawdy wnoszę o podjęcie stosownych działań przez Pana Ministra, włącznie z podjęciem przez Ministerstwo Zdrowia interwencji w episkopacie – czytamy.

Czytaj dalej

Źródło: twitter.com/KrzysztofBrejza, wiadomosci.wp.pl
Foto: twitter.com/KrzysztofBrejza screen